O nas

Blisko potrzeb współczesnych kobiet

Współczesna kobieta, która często jest mamą, żoną i businesswoman w jednym, szuka modowych ekstrawagancji czy ubrań eleganckich, ponadczasowych i wygodnych? Stawia na fasony, które są na topie czy takie, w których jej sylwetka naprawdę świetnie się prezentuje? Wybiera masową produkcję czy zwraca uwagę na dobry materiał i wykonanie?

Z tych pytań narodziło się De Facto, firma, która dba o to, by kobietom w ich codziennych obowiązkach towarzyszyły ubrania komfortowe, eleganckie, podkreślające atuty ich sylwetek. Tworząc kolejne kolekcje, myślimy o kobiecie, która rano nie ma czasu na długie debaty przed szafą, a po pracy bardzo często musi jeszcze zrobić zakupy czy zjawić się na wywiadówce w szkole. Ubrania De Facto mają sprawić, by w każdej z tych sytuacji wyglądała profesjonalnie, kobieco, wyjątkowo.

Polski producent z 25-letnim doświadczeniem

Kobiety doceniły to, że projektując i szyjąc ubrania najpierw myślimy o ich sylwetkach i codziennych aktywnościach, a dopiero później o trendach. Obdarzyły nas zaufaniem, wracały, polecały koleżankom. Dzięki temu z założonej 25 lat temu firmy zatrudniającej dwie krawcowe staliśmy się prężnie działającym przedsiębiorstwem. Dziś nasz zespół tworzy prawie 60 osób, współpracujemy z lokalnymi zakładami krawieckimi, a nasze produkty dostarczane są do 200 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl