Polityka prywatności

Wiedząc jak ważna jest ochrona prywatności naszych klientów, „DE FACTO” Helena Łapciew, Artur Oniszczuk spółka jawna z siedzibą w Bielsku Podlaskim (zwana dalej DE FACTO), jako Administrator, przykłada szczególną uwagę do ochrony ich danych osobowych poprzez zastosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych. 

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, z późń. zm.), jesteśmy uprawnieni do przetwarzania danych osobowych klientów niezbędnych do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania umowy o świadczenie usług przez Administratora oraz w celu prawidłowego wykonania usługi.

Podstawą przetwarzania przez nas danych osobowych jest zgoda naszych klientów, udzielana najczęściej przy składaniu zamówienia. Przetwarzamy takie dane jak:

1)      imię i nazwisko;
2)      płeć;
3)      adres poczty elektronicznej;
4)      login klienta;
5)      adres zamieszkania;
6)      adres dostawy (jeżeli jest inny niż adres zamieszkania);
7)      numer telefonu/ faksu;
8)      szczegóły dotyczące płatności.

Podkreślamy, że DE FACTO jest upoważnione do przekazania następujących danych: imię, nazwisko, adres dostawy, numer telefonu osobie trzeciej (pracownik operatora pocztowego, kuriera) w celu dostarczenia do klienta zamówionego przez niego produktu.

Umożliwiamy swoim klientom prawo dostępu do treści własnych danych osobowych, ich modyfikację oraz kontrolę przetwarzania tych danych, chociażby poprzez możliwość wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych klienta przez DE FACTO, ich całkowitego usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazania danych osobowych innemu administratorowi danych.

Wskazujemy jednak, że w przypadku uzyskania przez DE FACTO wiadomości o korzystaniu przez klientów z naszego sklepu internetowego w sposób niezgodny z prawem lub Regulaminem, możemy również przetwarzać dane osobowe Użytkownika w celu i w zakresie potrzebnym do ustalenia ewentualnej odpowiedzialności.

Informujemy również, że DE FACTO stosuje pliki "cookies", dzięki którym może dostosowywać swoje usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Pomagają one również w opracowywaniu ogólnych statystyk dotyczących korzystania przez klientów ze sklepu internetowego. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików "cookies" może uniemożliwić korzystanie ze sklepu internetowego.

Podkreślamy, że DE FACTO dokłada wszelkich starań, aby Państwa dane osobowe były bezpieczne, a osoby nieuprawnione nie miały do nich dostępu. Pracujemy nad tym, aby współpraca z naszymi klientami przebiegała zawsze . . .

                                   Tak jak lubisz!!!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl